Diagnostyka Maszyny

Lokalizujemy i usuwamy usterki występujące również w maszynach budowlanych w terenie.

Poniżej są zasady według których wykonuję takie usługi, zasady są jasne i dokładnie wytłumaczone jeżeli zapoznałeś się z nimi to możesz zlecić usługę diagnostyki maszyny w terenie wypełniając formularz który jest na dole tej strony.

Diagnostyka maszyny w terenie to dla mojego klienta, który nie ma stałej umowy serwisowej od przynajmniej 3 miesięcy to koszt 1500 zł netto (za 8 godzin pracy przy maszynie) + koszt dojazdu według taryfy dojazdowej średnio 1,5 zł netto za kilometr liczone w dwie strony od miejscowości Poraj k. Częstochowy
(np. odległość od Poraja 156 km to koszt dojazdu 156 x 1,5 x 2 = 468zł netto)

W cenie diagnostyki jest zlokalizowanie usterki w maszynie.
Jeżeli usterka występuje w jakimś sterowniku elektronicznym, wtedy biorę taki sterownik do naprawy – koszt naprawy sterownika jest przedstawiony na stronie dotyczącej naprawy sterownika i to jest dodatkowy koszt doliczany do diagnostyki.

Jeżeli usterka występuje w instalacji elektrycznej maszyny to w cenie diagnostyki zostanie ona usunięta, usunięcie usterki elektrycznej na maszynie w cenie diagnostyki dotyczące instalacji elektrycznej polega na naprawie instalacji elektrycznej. Naprawa może polegać na wymianie uszkodzonego obwodu elektrycznego na nowy lub jego zdublowaniu i odłączeniu niesprawnego obwodu elektrycznego.

Rezerwacji terminu diagnostyki można dokonać wypełniając poniższy formularz, termin diagnostyki jest aktualny po opłaceniu proformy za diagnostykę maszyny oraz dojazd do miejsca postoju maszyny. Tylko wtedy możesz zapewnić sobie że przyjedziemy do  twojej maszyny.
Jeżeli w moim przekonaniu będzie małe prawdopodobieństwo że możemy Tobie pomóc w naprawie po prostu odmówię takiej naprawy lub przedstawię jakieś inne rozwiązanie.
Na diagnostykę maszyny daję gwarancję 100% poprawności ustalenia przyczyny usterki – tzn. jeżeli serwis autoryzowany twierdzi że do wymiany jest np. komputer za 15 tysięcy złotych netto ale nie daje gwarancji czy napewno ten komputer jest zepsuty i nie masz możliwości zwrotu, ja określę to w 100% na co dostaniesz pisemną gwarancję wraz opisem, który potwierdzi gdzie jest problem i co należy wykonać żeby usprawnić maszynę.
Do tego jeżeli problem jest w komputerze(sterowniku) maszyny to podejmę się próby jego naprawy, niestety nie wszystkie sterowniki(komputery) da się naprawić – więc w sytuacji kiedy to nie będzie możliwe niestety komputer(sterownik) będzie wymagał wymiany.

 

Klikając tu możesz zamówić usługę DIAGNOSTYKI MASZYNY W TERENIE