Projektowanie

Zajmuje się projektowaniem elektroniki oraz automatyki i robotyki.

Mam 20 lat doświadczenia w pracy przy naprawach elektroniki użytkowej w wyniku czego projektowane prze zemnie jakiekolwiek systemy są pozbawione wszelkiego rodzaju wad które mogą objawiać się po okresie gwarancyjnym.

Projekty urządzeń elektronicznych i automatyki wykonujemy na podstawie umów o dzieło w których ustalamy z klientem zakres prac oraz wszelkie aspekty techniczne oraz koszty.

Dzięki współpracy z czołowymi producentami elektroniki w Polsce mamy możliwość stworzenia produktu od projektu aż do wykonania.
Możemy zorganizować cały proces produkcyjny.

Mamy za sobą dziesiątki własnych projektów elektroniki głównie do sterowania układami hydrauliki w maszynach budowlanych, w maszynach CNC(pozycjonowanie).

Systemy sterowania możemy opierać na bazie własnych urządzeń mikroprocesorowych lub gotowych systemach opartych na sterownikach PLC innych firm.

Jesteśmy również producentem autorskiego rozwiązania przyśpieszającego diagnostykę usterek w elektronice jakim jest urządzenia o nazwie EcuTester – klikając w ten odsyłacz przejdziesz an stronę EcuTester.pl

W przypadku pytań związanych z tematem projektowania można kontaktować się na email:

poczta@elektronikasamochodowa.com

W przypadku nawiązania współpracy udostępniam swój osobisty telefon do kontaktum wcześniej jednak proszę o jakiekolwiek zapytania droga elektroniczną.